Chemický peeling

 • Individuální

  Dle konzultace

 • 30 - 60 minut

  Délka ošetření

 • 1 - 14 dnů

  Konečný efekt

Objednejte se nebo si domluvte

nezávaznou konzultaci

+420 774 917 616

Chcete vypadat mladší?! Odstranit jemné vrásky či pigmentaci po sluníčku? Zkuste na naší klinice chemický peeling od značky Medik8! Vybrali jsme ho pro vás z důvodu vysoké kvality materiálů. Jeho účinky jsou viditelné již po prvním ošetření!

Cílem výkonu je zlepšení tonizace pleti, zmírnění nerovností (jemné vrásky, změny po akné), zmírnění pigmentací a jiných nežádoucích jevů.

Chemický peeling nebolí, spíš jen lehce štípe. Ošetření trvá pouze několik minut. Používá se při něm peelingová směs různých látek – nejčastěji hydroxykyselin.  Odborník nanese směs na obličej pomocí štětečku a povrchová vrstva kůže se následně díky chemickým látkám během dalších hodin či dní odloupne. Odloučené buňky se pak nahrazují novými. Pleť následně dostává svěží "odpočinutý"  vzhled, při opakovaném provedení i vyhlazení jemných vrásek.

Chemický peeling na NeoBeauty clinic aplikují pouze zkušení lékaři.

 • Kdy se dostaví viditelný výsledek?

  Efekt je viditelný ihned.

 • Jak často zákrok opakovat?

  Počet ošetření se odvíjí od stavu pleti a rozsahu ošetření, obvykle 3–6 sezení v intervalech 1 až 4 týdnů.

Upozornění

Bezprostředně po ošetření je nutné vyhýbat se slunečnímu záření a soláriu!

 • Jak probíhá zotavení po zákroku?

  Bezprostředně po aplikaci peelingu je pokožka mírně zrůžovělá až červená a může se objevit mírný otok. Vrchní část pokožky se začne postupně odlupovat, což je žádoucí jev. Hojení pleti může trvat od jednoho dne až do dvou týdnů v závislosti na zvolené síle peelingu.

 • Jak probíhá ošetření?

  Ošetření trvá 30 minut až jednu hodinu. Budete-li si přát dosáhnout výraznějších efektů - odstranit vrásky, pigmentové skvrny nebo střední až silné akné - bude nutné absolvovat více sezení. Průměrný počet se pohybuje mezi 4 až 6. Ošetření pleti probíhá ambulantně a klient ihned po zákroku odchází domů.

!

Kontraindikace

Pokud je pacientka těhotná, je vhodné tuto proceduru odložit. Stejně tak v případě, že je v místě virové kožní onemocnění (opary, bradavice atd.).

Foto zákroku
Neo Beauty Clinic - Chemický peeling
Neo Beauty Clinic - Chemický peeling
Zobrazit profil Neo Beauty Clinic

©2020 Neo Beauty clinic