Kyselina hyaluronová

Odstranění vrásek

 • 1 500 Kč

  Cena od

 • 15 minut

  Délka ošetření

 • 1 - 14 dní

  Konečný efekt

Objednejte se nebo si domluvte

nezávaznou konzultaci

+420 774 917 616

Kyselina hyaluronová je přírodní látka, která je přirozenou součástí našeho organizmu. Její hydratační a elastické vlastnosti dodávají pokožce hebkost, pružnost, pevnost a ztracený objem.

Podíl kyseliny hyaluronové v těle s věkem klesá. Mezi 40. až 50. rokem věku mizí z těla až 50% kyseliny hyaluronové. Proto je vhodné v určité fázi našeho věku uvažovat o jejím doplnění.

Naši klienti si mohou vybrat výplně těchto značek: Juvederm, Teosyal, Princess.

 • Jaká místa můžeme ošetřit kyselinou hyaluronovou?

  Pomocí kyseliny hyaluronové vyplňujeme jemné i hluboké vrásky v oblasti čela, kolem kořene nosu, vějířky kolem očí, ošetřujeme povislé koutky, nosoretní rýhy či modelujeme rty. Používáme ji k omlazení rukou či ostranění kruhů pod očima, také ji aplikujeme do problematických míst na těle k odstaranění celulitidy.

 • Jak probíhá ošetření kyselinou hyaluronovou?

  Lékař s Vámi pohovoří o tom, co Vás trápí a jakou oblast budete chtít ošetřením řešit. Převážně dochází k ošetření ihned po konzultaci s lékařem. Po aplikaci znecitlivujícího krému na oblast ošetřovaného místa lékař pomocí tenké jehly aplikuje kyselinu hyaluronovou přímo do místa určení. Místa vpichů jsou téměř neviditelná. U velmi malého počtu klientů se může objevit mírné zarudnutí a otok v místě vpichu, který ale obvykle vymizí po několika hodinách. Dále lehké krvácení po vpichu injekce, mírné zčervenání nebo otok. Ve vzácných případech se mohou vytvořit malé hematomy, bulky v ošetřené oblasti, které ale také vymizí v průběhu několika dní. Tyto reakce lze očekávat po dobu dvou dnů, maximálně jednoho týdne. Rádi se s klienty setkáváme po zhruba 14 dnech, kdy provádíme kontrolu či případnou korekci daného ošetření.

 • Kdy se dostaví viditelný výsledek?

  Efekt je viditelný ihned, avšak kyselina hyaluronová v kůži pracuje postupně (váže na sebe vodu), a tak se efekt procedury do dvou týdnů ještě navýší.

 • Jak často zákrok opakovat?

  V závislosti na individuálních dispozicích a použitém materiálu vydrží efekt přibližně 6-12 měsíců.

!

Kontraindikace

Oblast neošetříme v případě poranění kůže (opar, odřenina atd.). Kyselinu hyaluronovou můžeme ovšem aplikovat i v těhotenství.

Pozákroková péče

Pokud budete mít po návratu domů jakékoliv dotazy k ošetření. Naši lékaři jsou Vám k dispozici non-stop na telefonu!

Foto zákroku
Neo Beauty Clinic - Kyselina hyaluronová
Neo Beauty Clinic - Kyselina hyaluronová
Neo Beauty Clinic - Kyselina hyaluronová
Neo Beauty Clinic - Kyselina hyaluronová
Zobrazit profil Neo Beauty Clinic

©2020 Neo Beauty clinic