Microneedling

 • 1 500 Kč

  Cena za ošetření

 • 30 minut

  Délka ošetření

 • 3 - 4 týdny

  Konečný efekt

Objednejte se nebo si domluvte

nezávaznou konzultaci

+420 774 917 616

Nastartujte tvorbu svého vlastního kolagenu!

Mikrojehličkování neboli microneedling je nová generace mezoterapie, která velmi efektivně pomáhá s redukcí drobných vrásek, rozšířených pórů či se zpevněním kontur v obličeji.

Velmi efektivně se také používá pro zmírnění procesů stárnutí a dehydratace pleti, pro odstranění jizev po akné, strií, hyperpigmentace pleti či červených žilek. Díky mekrojehličkování zpevníme i vaše kontury v obličeji!

Jedná se o dermatologické ošetření pleti jednorázovou mikrojehličkovou hlavicí. Tu nastavujeme na potřebnou hloubku vpichu pro dosažení co nejlepšího efektu. Mikrojehličky pronikají skrz pokožku pod povrchovou vrstvu kůže a vytváří velmi malou ránu, která naruší staré kolagenní řetězce a spustí proces hojení.

Při této neinvazivní metodě mezoterapie nedochází k žádným vedlejším účinkům, pleť okamžitě vytváří novou produkci kolagenu a novou tvorbu kožních buněk.

 • Jaký je princip jeho fungování?

  Butolotoxin vpíchnutý do kůže působí na potní žlázy a zamezí tak jejich aktivitě. Je to léčivá látka, která uvolňuje svaly. Aplikuje se lokálně, tudíž ostatní místa na Vašem těle nebudou butolotoxinem ovlivněna.

 • Jak to funguje?

  Použití vícečetné jehly, vertikálně pronikající do povrchové vrstvy kůže, umožňuje zahájení procesu hojení vytvořených ranek. Rozbitím starých kolagenních řetězců se stimuluje produkce nového kolagenu, elastinu a fibroblastů v kůži. Při mikrojehličkování můžeme navíc použít aktivní séra a vitamínové koktejly, které podporují metabolizmus kůže a účastní se v procesu hojení a omlazení pleti.

Upozornění

Proceduru je v některých případech vhodné opakovat. Kolikrát a v jakém časovém odstupu Vám doporučí lékař během Vaší první návštěvy.

 • Jsou nějaká omezení po skončení zákroku?

  Bezprostředně po ošetření může být pokožka pacienta začervenalá, v případě hlubokého jehličkování se mohou vyskytnout i drobné ranky. Vše během pár dní odezní. Pacient je bez omezení, po zákroku není potřebná žádná rekonvalescence.

Pozákroková péče

Pokud budete mít po návratu domů jakékoliv dotazy k ošetření. Naši lékaři jsou Vám k dispozici non-stop na telefonu!

Zobrazit profil Neo Beauty Clinic

©2020 Neo Beauty clinic