Omlazení Intimních partií

 • Individuální

  Cena po konzultaci

 • 30 minut

  Délka ošetření

 • Okamžitě

  Konečný efekt

Objednejte se nebo si domluvte

nezávaznou konzultaci

+420 774 917 616

Vyplnění velkých stydkých pysků kyselinou hyaluronovou je pomáhá opravit a obnovit jejich předchozí vzhled zvýšením hydratace intimních partií a snížením problémů způsobených nedostatečnou ochranou genitálií.

Obnova stydkých pysků, zvětšení objemu a pevnosti pokožky, lepší zvlhčování, snížení rizika infekcí a podráždění. Ošetření nevyžaduje žádnou rekonvalescenci, pacientka se může ihned vrátit ke své každodenní činnosti.

Průzkum 521 žen dokazuje:

60% žen cítí diskomfort způsobený vaginální suchostí.
27% žen se vyhýbá sexuálnímu styku kvůli vaginální suchosti.
85% žen v období menopauzy nemluví o svých intimních problémech.
60% žen skrývá své problémy před svými partnery.
72% žen neléčí své příznaky.

Zvětšení objemu a revitalizace intimních oblastí řeší problémy s estetikou, zdravím, sexuálním životem i menopauzou.

 • Pro koho je služba určena?

  Bez ohledu na věk pacientky je léčba vhodná pro všechny ženy, které by chtěly obnovit vzhled stydkých pysků a odstranit problémy jako podráždění, časté infekce, suchost a diskomfort během sexuálního styku, sportu či v každodenním životě. Léčba je také doporučována po výrazném úbytku hmotnosti a po menopauze.

Upozornění

Pro ošetření používáme pouze značku NEAUVIA Organic Intense Rose od výhradního distributora pro ČR a SK spol. Zafax.

 • Estetika

  Nedostatek objemu a deformace velkých stydkých pysků může být pro mnoho žen vážným estetickým problémem. Můžebýt způsoben mnoha faktory, jako je ztráta hmotnosti, stárnutí, hormonální změny, intenzivní tréninky, traumatický porod nebo předchozí operace. Pro zdravé sebevědomí může být nespokojenost se vzhledem intimních partií zásadní, může snížit pocit přitažlivosti a sexuálního pohodlí.

 • Zdraví a sexuální život

  Úbytek objemu velkých stydkých pysků obnáší také ztrátu jejich ochranných funkcí. Bez přirozeného štítu jsou vnitřní části intimních partií více vystaveny poškozením jako je ztráta přirozené mikroflóry a mechanické podráždění. To může vést ke svědění, častým infekcím, nedostatečnému zvlhčování a bolestivému pohlavnímu styku.

 • Menopauza

  Během období menopauzy dochází k výraznému snížení ženských hormonů, což často zintenzivnuje nepříjemné symptomy v intimních oblastech. Až o 50% žen po menopauze si stěžuje na povadlost kůže, atrofii pysků, suchost, bolestivý pohlavní styk či časté podráždění a infekce.

!

Kontraindikace

Těhotenství a kojení.

Infekce a záněty intimní oblasti.

Neo Beauty Clinic Olomouc - Omlazení intimních partií
Zpět na služby
Zobrazit profil Neo Beauty Clinic

©2020 Neo Beauty clinic