Neo Beauty Clinic

Dokonalá harmonie světel a stínů ve vaší tváři

Privátní pracoviště estetické medicíny a dermatologie, která se soustředí na miniinvazivní zákroky, které vám pomohou cítit se sebevědomě a atraktivně.

Klinika

  • Ošetření provádí pouze akreditovaný lékařský tým s letitou praxí v oboru estetické a korektivní dermatologie, který ročně provede přes tisíc ošetření.
  • Používáme pouze nejmodernější materiály a technologie k omlazení vzhledu žen i mužů v každém věku, bez nutnosti chirurgických zásahů, avšak se srovnatelným výsledkem.
  • Vysoká koncentrace účinných látek v používaných materiálech zajišťuje dlouhodobý efekt a výsledek zákroku.
  • Vlastní parkovací místa - pro klienty kliniky jsou vyhrazená vlastní parkovací místa.
  • Nonstop lékař na telefonu – po zákroku jsou vám lékaři neustále k dispozici! Nebojte se zavolat, pečujeme o vás i po příchodu domů.

Našim cílem není pouze odstranění jednotlivých nedostatků, ale komplexní řešení vaší vizáže v jednotné harmonii. Spektrum našich zákroků obsahuje i ošetření a produkty určené k prevenci stárnutí pleti.

Osobní a laskavý přístup celého našeho týmu, diskrétnost a nadstandardní péče během zákroků i po nich je naší vizitkou.

Na NeoBeauty clinic se nemusíte obávat, že vás po zákrocích necháme v nesnázích. Náš personál je vám po výkonu k dispozici nepřetržite.

Aktuálně

Zobrazit profil Neo Beauty Clinic

Výplně rtů na bázi kyseliny hyaluronové metodou světoznámé Julie Horne

Výplně rtů na bázi kyseliny hyaluronové metodou světoznámé Julie Horne. Exkluzivně v Neo Beauty Clinic.

Hydratace rtů pomocí kyseliny hyaluronové dodá objem, osvěží a vyhladí vrásky. Efekt přichází cca do 4 týdnů, kdy kyselina pojme vodu a dosáhne tak svého maximálního objemu. Foto ihned po zákroku.

V měsíci červnu a červenci konzultace ZDARMA! Jsme tu pro vás!

Volejte 774 917 616. Sledujte náš instagram.

https://www.instagram.com/neo.beauty_clinic/

 

Novinka! Ošetření dle MD kódů

MD kódy jsou výsledkem více než 20 let klinických zkušeností světoznámého Dr. de Maio. Díky naší MUDr. Šťastné vám tuto unikátní techniku výplní v obličeji přináší i NeoBeauty Clinic. MD kódy jsou série bodů, kterými se řeší příčina vzniku problému, nikoliv jen ošetření problematické oblasti. MD kódy se nezaměřují na jednotlivé vrásky, ale na získání mladistvého vzhledu s dlouhodobým efektem. Cílem je dosáhnout nechirurgického faceliftu bez jizev. Pro více informací se objednejte na konzultaci k MUDr. Šťastné. Vaše NeoBeauty Clinic, tel. 774 917 616.

Děkujeme za vaši přízeň - 3 roky s vámi, 3 roky jsme tu pro vás!

Jsou to tři roky, co jsme se rozhodli zajistit klientům NeoBeauty clinic to nejlepší z estetické, nebo jestli chcete, z korektivní dermatologie. Nevydala jsem se tou nejlehčí cestou – levných produktů a nízkých cen.

Od začátku jsem chtěla do Olomouce přinést to, co mi tu chybělo. Tím myslím za cenu vyšších nákladů maximální péči. Profesionální lékařský tým s letitou praxí a obrovskými zkušenostmi, pouze zdravotní personál, nejlepší výplně a materiály současnosti, luxusní spotřební materiál – třeba ty nejtenčí možné jehličky pro co největší pohodlí klienta při zákrocích.

Není to lehká cesta, to mi věřte. Poučili jsme se z některých špatně nastavených věcí. A vylepšili služby k vaší co největší spokojenosti. Tím hlavním pozitivem je podle mne náš celostní přístup ke kráse a zdraví. Nechceme jen zvětšit rty, ale zdokonalit poměry obličeje, vyzdvihnout souměrnost, proporce, symetrie, zdůraznit vyváženost a kontury obličeje. Naplánujeme vám procedury tak, aby byly pro vás dosažitelné a měly co největší efekt. Harmonie světla, ta podtrhuje krásu.

Jsem ráda, že jsme tu pro vás již tři roky. Bez vás by to nešlo! Moc děkuji za důvěru. Budeme se i nadále snažit nezklamat vás. Vaše NeoBeauty clinic

 

Vylepšený vitamin E

MonoDermà ET10 - vylepšený vit E!
•regenerace suché a poškozené pokožky
•redukce různých druhů ekzémů
•zmírnění svědění pokožky
•hydratace a antioxidace

Podstata účinku:
*intenzivní neutralizace volných radikálů, které způsobují stárnutí pokožky
*rapidní zlepšení stability buněčných membrán, čímž dochází ke zlepšení kvality pokožky
*snížení ztráty vody v pokožce

Zaujal vás vylepšený vitamin E? Domluvte si nezávaznou konzultaci v NeoBeauty Clinic, tel.: 774 917 616

 

©2020 Neo Beauty clinic